www.svobodamysli.cz

Naše zrcadla - popis klientky

 
Před návštěvou u paní Jany jsem neměla moc dobré vztahy s rodiči, ale po první návštěvě se stala spousta velkých změn, které mě velmi překvapily. Moje mladší dcera na mé rodiče často křičela, že je nechce a ať jdou pryč, ale po terapii se vše změnilo a ona ze dne na den vše změnila, už na ně nekřičela a stali se pro ni ty nejoblíbenější prarodiče. Co bylo šokující byla změna mého tatínka, který se také změnil a byl více přístupnější a také více klidný a vstřícný a změnil své chování, jak ke svým vnučkám, tak i ke mně.
 
Moje maminka mě kdysi opustila a žila daleko ode mne a po návštěvě paní Jany se náhle rozešla s přítelem a odstěhovala se a momentálně je mi velmi blízko a vídáme se často ..... náhoda ?????  Ne, vše se vším souvisí, děti i ostatní lidičky, co máme okolo sebe, jsou naše zrcadlo a i my tím, jak přistupujeme k ostatním a jak se k nim chováme, tak oni zase přistupují k nám.
 
A když si to uvědomíme, tak máme neskutečnou moc nad svým životem, ale to důležité je najít někoho, kdo nám vše pomůže rozklíčovat a všemu, co máme ukryto v podvědomí porozumět ................ Chci paní Janě moc poděkovat a i když mám ještě spoustu věcí, které potřebuji zpracovat, tak už vím, co zaručeně funguje a budu se toho držet.
 
Vyzkoušela jsem tolik metod a vystřídala tolik terapeutů, ale nic nezabralo trvale a já hledala dál ................. Jani, děkuji Vám a jsem vděčná, že jsem Vás potkala.  Jana Pašková
 
 

Aktuálně

Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42
Vytvořeno: 23.12.2017 - 07:57
Vytvořeno: 22.12.2017 - 22:56

NEWSLETTER

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK A DOSTANETE NÁVOD ZDARMA JAKO DÁREK

Facebook