www.svobodamysli.cz

Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách

 

Jelikož v současné době díky blížícímu se porodu nedělám kurzy metody Svoboda mysli, vytvořila jsem ebook Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách, kde získáte jedinečné techniky a postupy, které učím na kurzech. Budete tak schopni umět si pomoci a k informacím budete mít přístup kdykoliv z pohodlí domova.

Chcete se dozvědět o Vašem podvědomí a síle Vaší mysli? Chcete mít svůj život ve svých rukách?

Pak je e-book Limity jsou jen v naší hlavě právě pro Vás. Je teď v nové podobě, včetně podrobného návodu metody Svoboda mysli, abyste si dokázali sami pomoci. Seznámíte se s metodou, která funguje vždy a všude a nemusíte být naladěni v alfa hladině a být ve stavu, že máte ke svým problémům odstup. Naopak obsahuje návod, jak se vypořádat s tím, že cítíme špatně a jak na to. Vycházím z poznatků více metod a vše mám ověřené 10letou praxí s klienty i sama na sobě.

Zaměříme se na nejdůležitější oblasti zdraví a vztahy a jak pracovat se strachem. Odkryjeme bloky,  které jsou s tématem spojené a začneme přeprogamovávat naši mysl. Budeme se učit uzdravovat naši mysl a tělo a nastartujeme proměnu našeho života.

 

Co získáte?

- poznáte jedinečnou metodu Svoboda mysli, která Vám pomůže změnit Váš život

- naučíte se pracovat se svým podvědomím a programy mysli

- naučíte se zpracovat nepříjemné situace

- začnete poznávat souvislosti a sami sebe

- uvědomíte si, co opravdu chcete

- začnete tvořit svůj život podle Vašich představ

 

Vše je psané jednoduše a srozumitelně pro každého.

Úryvek z ebooku najdete v novém článku Síla podvědomí

Obsahuje 148 stran teoretické i praktické části v pdf.

Budu ráda, když mi napíšete, jak Vám e-book Limity jsou jen v naší hlavě aneb máme život ve svých rukách pomohl, co nového Vám přinesl a jak se Vám změnil život. 

Přeji Vám krásné zážitky a tvoření svého života.

E-book Limity jsou jen v naší hlavě aneb máme život ve svých rukách si objednejte na  http://jana-svobodova.cz/limity-v-hlave/.

Jani,

Moc děkuji, že jsem si díky Tobě mohla dovolenou užít. Thajci jsou ti nejmilejší lidé (až po tobě) co jsem kdy poznala.
Když mě tam chytla v noci úzkost, krásně jsem si to vyťukala a usnula v pohodě. A na motorce jsem měla malinko strach a řekla jsem si jen, že si to můžu užít i tak a zklidnila jsem se a bylo mi fajn.
Za celou dovolenou se žádný záchvat paniky nedostavil, ani v letadle ne a to jsem měla z toho dlouhého letu opravdu strach. A malé věci jsem rozchodila a občas oťukala.
Děkuji moc za Tvé rady.

Knížka mi pomohla pochopit a uvědomit si to, co jsem zažívala, řešila, znala sama, ale nedokázala jsem se s tím vypořádat. Nebyl nikdo v ten daný moment, koho bych se mohla na to konkrétní zeptat, s kým bych to probrala a vyřešila si to. To, co se děje mně, tak se neděje jen mně. Pomohla mi porozumět mně samotné, ale i ostatním lidem, se kterými přicházím do kontaktu, když třeba jednají pro mě nepochopitelným způsobem, neadekvátně té situaci. Vždy jsem věděla, že to nemusí souviset se mnou ten projev, ale nyní více chápu ty souvislosti a vzorce chování a prožitků.

Spoustu lidí zažívá totéž a knížka mi pomohla vyřešit mé prožitky a pomůže i jiným lidem, kteří prožívají podobné situace. Mám více odstup a zůstávám více nad věcí. Vnitřně mě to uklidnilo a vysvětlilo, co se děje kolem mě.

Líbí se mi, jak jsou jednotlivé kapitoly za sebou uspořádány. Dává to smysl a pozvolna otvírá souvislosti. Jana

 

"Elixír pro šťastný život" se čte jako dobrodružný příběh. Ve skutečnosti JE náš život "dobrodružný příběh" a Janina elektronická knížka s praktickými cvičeními je skvělým průvodcem na životní cestu. Souhlasím s hlavním poselstvím knížky, totiž že "Vše je jen naučená vlastnost, a když to zjistíte, také si uvědomíte, že můžete dělat věci jinak. Protože jste 10 let nenosili černou barvu, neznamená to, že ještě dalších 10 let ji nemůžete nosit. Zrovna dneska si jí můžete vzít. Cítíte tu sílu okamžiku, sílu rozhodnutí, který je právě teď? Každý okamžik svého života máte volbu, jak se chcete cítit." Jolana Fišerová

 

Děkuji, Jano. Elixír pro duši je čtivý, příjemný a podnětný. Adriana Procházková

limityvhlave

 

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook