www.svobodamysli.cz

ENERGETICKÉ MASÁŽE

Když jsem si dělala tyto nové stránky www.svobodamysli.cz (původní stránky www.eft-reiki.cz), dělala jsem je hlavně proto, aby mě někdo nespojoval pouze s reiki a energiemi, tedy pro hodně lidí nějaké čáry máry.
Dlouho jsem sama bojovala, jak to tedy je. Vždyť je spoustu technik, kde se energie vůbec neřeší a nejsou potřeba, třeba moje oblíbené ťukání aneb metoda Faster EFT. Ale uvědomila jsem si, že energie je mou součástí. A nejen mou, ale každého z nás.
 
Všichni pracujeme s něčím nevysvětlitelným, neuchopitelným, někdo tomu říká zákon přitažlivosti, vesmír, bůh, vyšší já, jakkoliv chcete. Já tomu říkám energie. Možná jste sami zažili, že někam vejdete a dýchne na Vás nějaká atmosféra a vy z ní máte buď příjemný nebo nepříjemný pocit. To samé, když někoho potkáte. Nemusíte ho vůbec znát, ale buď se s ním cítíte dobře nebo můžete mít chuť na něj začít křičet nebo Vám může začít být nepříjemně.
 
Každý z nás je jiný a má jiné potřeby. A i když jsem se naučila praktické metody, jsem ráda, že pracuji také s těmi ještě pro mnohé z nás a občas i pro mě neuchopitelnými.
Někdy není potřeba vědět, jak to funguje, ale důležité je, že to funguje.
 
Koho zajímají energie, připravila jsem pro Vás nabídku energetické masáže. Tato masáž vede ještě více k uvolnění nejen těla, ale také duše, díky odstranění Vašich vnitřních bloků. A také ke svobodné mysli, a proto opět můj název SVOBODA MYSLI.
 
 

ENERGETICKÁ MASÁŽ SVOBODA MYSLI

Cítete se unavení a vyčerpaní? Nemáte náladu ani sílu něco řešit, a přesto byste byli rádi, aby Vám bylo lépe? Nejen na těle, ale také na duši?

Využijte ENERGETICKOU MASÁŽ SVOBODA MYSLI. Jedná se o terapeutickou metodu.

Využívám nejrůznější energie například Reiki, Shamballu, další energie a metody, které osvobodí Vaši mysl, takže jsem jí dala název Svoboda mysli.

Nejedná se o klasickou masáž, kde se masírují svaly. Masáž se provádí přes oblečení.

masáže Jana Svobodová

 

Ceník:
30min -  500Kč
60min - 1000Kč
 
 
 
 

 

 

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook