www.svobodamysli.cz

Problémy s erekcí

 
Toto téma je velice choulostivá záležitost a chápu, že se lidé o tom stydí mluvit a trápí se. Pan Pavel je důkazem toho, že vše je jen o nás a o tom, co si držíme v sobě. Stejná záležitost je například i to, když se nedokážete v sexu uvolnit a řádně si ho užít. Nejde jen o sex jako takový, třeba i o mazlení nebo dotyky. Máte pocit, že si to musíte odbýt a je to jen z dalších úkolů dne. I s touto záležitostí jsem se v praxi setkala a pomohla. Když změníme naši mysl, naše tělo na to také reaguje a tím změníme svůj život.
 
Pan Pavel mi volal a ptal se mě, jestli reiki také může pomoci s erekcí, že to není vtip, ale že ho tento problém opravdu trápí. Odpověděla jsem mu, že používám nejen reiki, ale že mu můžu pomoci i s tímto problémem, že je za tím nějaká stresová záležitost a ta se dá odstranit. Byl s tím i u doktorky a ta mu řekla, že je to psychická záležitost. Předepsala mu nějaké prášky, ale nechce to řešit touto cestou.
 
Jednou z příčin byla smrt rodičů, kdy měl pocit, že nemá žádný pilíř a jistotu. Podrobněji jsme probrali smrt táty a některé obrázky, které s tím měl spojené a způsobovaly mu nepříjemné pocity. Nechtěla jsem na jednom sezení probírat smrt obou rodičů najednou, přece jen je to psychicky náročné. Také jsme se dostali na strach ze své smrti.
 
Pak už jsme pracovali s představou, že není erekce a odstranili jsme vše, co mu k tomu vadilo, pocity selhání včetně strachu, že by přišel o svou partnerku.
V představě ví, že si to můžou užít i jinak a už ho neděsí, když by erekci neměl.
 
Doporučila jsem mu ještě jedno setkání, kde bychom probrali smrt mámy.
 
Zatím se druhé setkání z pracovních důvodů neuskutečnilo, ale dostala jsem krásnou sms:
 
"Dobrý den, naše sezení mi pomohlo, cítím se lépe po psychické stránce a nechci to zakřiknout. O tomto víkendu při hrátkách s partnerkou jsem měl oba večery pevnou erekci bez problémů, což samozřejmě té psychice velmi pomohlo. Ještě jednou díky. Hezký den. Pavel"
 

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook