www.svobodamysli.cz

Změny po terapii - popis klientky

Před návštěvou u paní Jany jsem neměla moc dobré vztahy s rodiči, ale po první návštěvě se stala spousta velkých změn, které mě velmi překvapily. Moje mladší dcera na mé rodiče často křičela, že je nechce a ať jdou pryč. Ale po terapii se vše změnilo a ona ze dne na den vše změnila. Už na ně nekřičela a stali se pro ni ty nejoblíbenější prarodiče. Co bylo šokující byla změna mého tatínka, který se také změnil a byl více přístupnější a také více klidný a vstřícný. Změnil své chování, jak ke svým vnučkám, tak i ke mně.
 
Moje maminka mě kdysi opustila a žila daleko ode mne. Po návštěvě paní Jany se náhle rozešla s přítelem a odstěhovala se. Momentálně je mi velmi blízko a vídáme se často ..... náhoda ????? Ne, vše se vším souvisí, děti i ostatní lidičky, co máme okolo sebe, jsou naše zrcadlo a i my tím, jak přistupujeme k ostatním a jak se k nim chováme, tak oni zase přistupují k nám.
 
A když si to uvědomíme, tak máme neskutečnou moc nad svým životem, ale to důležité je najít někoho, kdo nám vše pomůže rozklíčovat a všemu, co máme ukryto v podvědomí porozumět ................ Chci paní Janě moc poděkovat a i když mám ještě spoustu věcí, které potřebuji zpracovat, tak už vím, co zaručeně funguje a budu se toho držet.
 
Vyzkoušela jsem tolik metod a vystřídala tolik terapeutů, ale nic nezabralo trvale a já hledala dál .................
 
Jani, děkuji Vám a jsem vděčná, že jsem Vás potkala. Jana Pašková

 

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook