www.svobodamysli.cz

Vaše porodní příběhy

A se souhlasem sdílím Vaše porodní příběhy.
Vedla mě k tomu skupina na Facebooku Porod v domácím prostředí, kde jsem se dočetla nádherné příběhy, které stojí za to zveřejnit. Vždy, kdy jsem si je četla, jsem měla slzy dojetí. Obdivuji všechny ženy, které měly tu odvahu a rozhodly se rodit přirozeně doma. Jsem šťastná, že můžu Vaše příběhy sdílet a můžou se stát inspirací pro jiné maminky. Dát nám všem uvědomění, že vše je možné a že porod je přirozený a může být krásný.
 
Nesdílím všechny krásné příběhy, které tu byly zveřejněné, sdílím jen ty, ke kterým mám souhlas. Proto doporučuji pokud si chcete přečíst další příběhy a získat rady a zkušenosti, stát se fanouškem skupinky Porod v domácím prostředí. Další krásné příběhy najdete na http://www.pribehyproivanu.eu/
 
Sdílím všechny porodní příběhy, ať už jsou v porodnici nebo doma, protože vím, že ne každý má tu možnost nebo odvahu doma rodit. Některé příběhy z porodnic mají sloužit k tomu, aby lidé pochopili, proč se ženy rozhodly rodit v přirozeném domácím prostředí a co si při porodu přejí a jaké jsou nebo doufám, že byly praktiky v porodnicích, které brání přirozenému porodu.
A krásné příběhy z porodnic, kde vychází vstříc našim porodním plánům moc ráda uveřejním jako inspiraci a pokrok pro nás pro všechny. 
 
Pokud chcete uveřejnit Váš porodní příběh, ať doma nebo v porodnici, pošlete mi to a ráda ho zveřejním. Můžete posílat i fotku a dejte prosím vědět, jestli můžu zveřejnit i Vaše jméno.
 
Děkuji a těším se na změnu pro hezčí porody pro nás pro všechny.
 
 

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook