www.svobodamysli.cz

Krásné Vánoce a nový rok 2018

Chci Vám všem popřát krásné Vánoční svátky, plné lásky, harmonie, radosti, rodinné pohody a abyste byli s těmi nejbližšími. Užili si chvíle, které spolu můžete vzájemně sdílet, navíc u dobrého jídla a pití. Uvědomuji si, že to nemusí být samozřejmost. Nikdy nevíte, co Vám zítřek přinese. A tak mě tento čas ke konci roku 2017 nutí k zamyšlení, jaký ten rok byl? Hodnotím ho jako kladný rok, i když jsem v něm prožila i těžké chvíle, jako každý z nás. To, že tu nejsme věčně, všichni víme, ale když se něco stane a přijdeme o naše blízké, je těžké se s tím vyrovnat a nebrat to jako ztrátu. Ale věřit, že vše je tak, jak má být a děje se to nejlepší pro nás. O to víc jsem vděčná za každý okamžik, který můžu strávit s tím, na kom mi záleží.

Největší dáreček letošního roku je náš syn Kubíček, další můj velký učitel, který mě učí porozumění, přijetí a bezpodmínečné lásce. Jsem na sebe pyšná, že jsem měla krásný porod, který byl podle mých představ. Přípravě na něj jsem se opravdu pečlivě věnovala skoro celé těhotenství a zpracovávala si svoje strachy, předsvědčení a předchozí zkušenosti s prvním porodem. Díky tomu můžu předávat svoje zkušenosti dál a pomáhat maminkám vědomě se připravovat na krásný porod, ať už doma nebo v porodnici. O porodu si můžete přečíst v článku Můj druhý porod.

Přibyla nám doma Nikolka, naše první rybička. Chtěla jsem holčičku Nikolku a máme skvělé kluky Filípka a Kubíčka, takže je možné, že to nakonec bude rybička Nikolas.

Jsem vděčná za vytvoření spolupráce s inspirátorkou Jolanou Fišerovou a našeho láskyplného projektu Harmonie bez hranic. Máme plno nápadů a už se těšíme, až je v novém roce zrealizujeme. Právě teď se můžete přihlásit do Novoročního Speciálu a přivítat nový rok 2018 s energií a radostí https://www.jolanafiserova.cz/harmonie-bez-hranic/nova-energie/ .

Dál žiju obyčejný neobyčejný život a zajímám se o souvislosti, naše vzorce chování a práci s emocemi. Plním si své sny a pomáhám klientům, aby si plnily svoje. Užívám si přítomný okamžik a zaměřuji se na radosti, který mi den přinese. Doporučuji psát si Šťastný deník, kam si píšete všechny krásné okamžiky, které jste za den prožily. Nemusí to být velké věci, protože i malé zázraky tvoří naše dny a umí vykouzlit náš úsměv. Poprvé při jejich prožití, podruhé při jejich zapisování do šťastného deníku a potom vždy, když si ho budete z něho číst.

Přeji Vám krásné a klidné svátky a nový rok 2018 plný malých i velkých zázraků. Podporu a pochopení, sílu vstát, když Vám bude připadat, že jste na dně. Přátele, na které se můžete spolehnout a podají pomocnou ruku. Poznání, že máme svůj život ve svých rukách a můžeme si dovolit požádat o pomoc.

stastny_denik

 

 

 

 

 

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook