www.svobodamysli.cz

Moje limity

 
Je krásné, jak nejen okolí, ale také moji klienti zrcadlí moje limity a přesvědčení. Terapiím se opravdu intenzivně věnuji od roku 2012, kdy jsem začala dělat terapie i cizím lidem nejen kamarádům a známým;-)
Přestože jsem od té doby navštívila spoustu kurzů a naučila se hodně metod i zkusila různé terapie, za což jsem velmi vděčná (chci vědět, co říkám a záleží mi na mých osobních zkušenostech, abych třeba i přišla na to, jak vše zjednodušit, což mám v oblibě a vždy jsem měla. Nejjednodušší věci jsou ty nejlepší, akorát nám se zdají nemožné;-)), měla jsem pocit, že si sama nedokážu pomoc. Pomůžu celému světu (samozřejmě, když bude opravdu chtít;-)), ale sobě prostě ne. Opravdu jsem se za to styděla, když jsem terapeutka, tak bych si přece měla umět pomoc hlavně sama. I když jsem zjišťovala, ze všichni terapeuti se nechávají "čistit, odblokovávat" (nenapadá mě lepší výraz) od někoho jiného. Také mi to přišlo lepší, protože se člověk uvolní a sám se tam tak nepustí. Když jsem si konečně tento víkend dovolila zpracovat samozřejmě ne sama;-) tento blok, nastala pro mě opravdu ta obrovská úleva. Měla jsem za tím, co teď vlastně budu dělat, když už nebudu hledat nikoho, kdo mi pomůže a také to, že to přece nemůže být tak jednoduché;-) I když z praxe kolikrát vidím jednoduché věci, ale toto byl můj podvědomý program.
 
Díky tomuto mému posunu, jsem dokázala myslím stejně zásadně pomoci i mé klientce, která si uvědomila, že si také může pomoci sama a přestala chtít hrát roli oběti a začala se sebou pracovat. Nádhera a lékaři ji povrdili, že je zdravá a nepotřebuje operaci. A do té doby to tak nevypadalo.
 
Jsem opravdu vděčná za všechny mé poznatky. Tento týden na mém kurzu, kdy jsem přemýšlela, jak zkloubit ťukání a kvantovou terapii jsem přišla na to, že není potřeba ani jedno. Jde jen o to se správně ptát a nenechat klienta utéct. Tento svůj poznatek jsem znovu dnes ověřila při terapii a došlo také k tomu úžasnému aha momentu. Funguje všechno, stačí si to dovolit. 
Kdo chcete udělat opravdový posun, těším se na setkání na terapii nebo na kurzu.
 
A ještě bych ráda doplnila, že to od teď není tak, že si budu vždy pomáhat jen sama. Můžu si i nechat pomoc. Vždy mám svobodnou volbu rozhodnutí v daném okamžiku jako každý z nás.
 
Přeji Vám krásné dny

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook