www.svobodamysli.cz

Práce na sobě

 

Když říkám, že na sobě pracuji nebo že na sobě máme pracovat, nemyslím tím, že musíme jen běhat po terapiích a kurzech. I když terapie jde vždy do hloubky a za dvě hodiny se odstraní hodně našich podvědomých programů, které nám brání mít to, co chceme a udržují to, proč se trápíme. Sami sebe někdy nepustíme do takové hloubky nebo se nám může zdát, že už nás to tak netrápí a přitom tam ještě něco zbývá. Jde ale také o to, abysme si všímali našich myšlenek, přesvědčení a limitů, které v sobě máme. Už jen samotné uvědomění nám pomůže. Být k sobě upřímní, že ještě vše není podle našich představ. Je jen na nás jestli podnikneme kroky k tomu, abychom to zlepšili nebo ne. A nemusíme vše dělat hned.

Důležité je naučit se vidět naše pokroky, úspěchy a být vděčni za to, co máme. Prožívat a užívat si přítomný okamžik a dovolit si cítit i nepříjemné pocity, aby mohly zase z nás odejít. Ne je potlačovat nebo před nimi utíkat, protože pak přijdou znovu a ještě s větší intenzitou.
Naučit se vidět slunce, i když se zrovna schovalo za mraky, ale vědět, že se nikam neztratilo a za chvíli zase vysvitne.

Přeji Vám všem ať Vaše sluníčko stále září!

A proto, aby sluníčko stále zářilo nebo znovu vysvitlo, jsem pro Vás připravila můj Elixír pro duši. Dostanete k němu také Elixír pro duši v praxi, aby vše nezůstalo jen u teorie. Dozvíte se jedinečné jednoduché návody a postupy, abyste vzali svůj život do svých rukou a naučili se hrát si a tvořit svou realitu. 

Aktuálně

Vytvořeno: 17.03.2018 - 10:34
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:57
Vytvořeno: 25.02.2018 - 10:17
Vytvořeno: 30.01.2018 - 22:53
Vytvořeno: 05.01.2018 - 14:42

Facebook